O firmie

Biernat – Dachy to firma rodzinna z tradycjami. Powstała w 1969 roku i od początku specjalizuje się w sprzedaży oraz kompleksowym montażem pokryć dachowych. W firmie Biernat-Dachy pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży pokryć dachowych,którzy swym doświadczeniem i zaangażowaniem służą Państwu w wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego. Posiadamy własne ekipy dekarskie, które gwarantują najwyższą jakość usług oraz szybką i rzetelną realizację powierzonych nam inwestycji.

W nasza bogatej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę blachodachówek, blach trapezowych, dachówek ceramicznych oraz cementowych, okien dachowych, systemów rynnowych, gontów dachowych i pap oraz wszelkiego rodzaju akcesorii  do dachów. Opieramy się na współpracy z renomowanymi i cenionymi producentami krajowymi jak również zagranicznymi.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób którzy planują budowę lub wymianę dachu, devloperów  oraz ekipy dekarskie chcące nawiązać stałą współpracę.

Profesjonalizm, fachowość i rzetelność są naszą domeną, więc zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą gwarantującą

Najwyższą Jakość, Najniższą cenę!!!!!

Należymy do największej sieci hurtowni pokryć dachowych w Polsce.

Grupa Dekarska– gwarancja biznesowego bezpieczeństwa przy najwyższych standardach jakości!